volejte 607 878 797

Stěhování těžkých břemen: Stěhování trezorů, klavírů, strojů a jiných těžkých věcí

Potřebujete přestěhovat trezor, piano nebo třeba klimatizační jednotku? Nadměrná velikost ani hmotnost pro nás nejsou překážkou. Přestěhujeme vás se vším všudy a bez jakéhokoliv poškození stěhovaných předmětů.

Stalo se vám, že vám stěhovací firma odmítla přestěhovat těžké a velké kusy domácího, či kancelářského zařízení? U nás se ničeho podobného bát nemusíte. Naši profesionální pracovníci si poradí i s náklady extrémních rozměrů. Hravě přemístíme objemné trezory, či sochy. Zvládneme stěhování klavírů i rozměrných strojů – to vše spolehlivě a velmi opatrně.

Už 12 let se zaměřujeme na stěhování těžkých břemen v Praze a po celé České republice. Bez problémů vás ale přestěhujeme i po celé EU. Neváhejte nás oslovit i se zdánlivě neřešitelnou situací, v žádném případě vás neodmítneme. Díky naší dlouhodobé praxi nás nezaskočí skutečně žádná situace. Ať se jedná o stěhování kotlů a výměníků pro celé budovy, až po stěhování klavírů, nebo koncertních křídel Steinwey & sons.

Proč si nechat těžká břemena přestěhovat právě od nás

  • Komplikované stěhování těžkých břemen je pro nás hračka
  • Naši pracovníci jsou profesionálové s dostatečnou fyzičkou a dokonalou znalostí postupů – vaše těžké předměty dopraví na místo bez jakéhokoliv poškození
  • Stěhujeme i nadstandardně velké kusy zařízení – sedací soupravy, starožitný nábytek a další
  • Zaplatíte adekvátní částku – nenaúčtujeme vám nesmyslné ceny za přesun nadměrných kusů
  • Zajistíme bezproblémový průběh stěhování těžkých břemen
  • Nabízíme stěhování těžkých břemen v Praze, celé ČR i EU (včetně stěhování trezorů v Praze, ČR a zemích EU, stěhování klavírů, strojů a dalšího vybavení)

Jak na stěhování těžkých břemen?

Čeká vás stěhování trezoru, klavíru, kotle, nebo jiného těžkého kusu? Vždy se raději obracejte na profesionály. Se stěhováním těžkých břemen máme letité zkušenosti, přestěhovali jsme tisíce klavírů a pianin, trezory všech druhů, velikostí a vah, kotle, klimatizační jednotky, tepelné výměníky, obráběcí a jiné stroje, nebo velké tiskárny. U těžkých břemen do 300kg lze většinou objednávku uzavřít telefonicky na naší lince 607 878 797 s tím, že by bylo dobré znát přesnou váhu, a cestu, kterou se těžké břemeno ponese, nejlépe zaslat mailem např. fotografii schodiště či cesty. U stěhování těžkých břemen nad 300kg, což je například stěhování koncertních křídel nebo například bezpečnějších trezorů a především při stěhování obráběcích strojů, je vždy lepší návštěva technika na všech místech manipulace s těžkým břemenem, aby technik určil nejjednodušší a nejbezpečnější způsob přestěhování těžkého kusu.

Samotné stěhování těžkých břemen už nechte na stěhovácích a nesnažte se jim pomáhat. Občas se stává, že zákazník v dobré víře nebo pro pocit, že má na odstěhování svůj podíl se za každou cenu snaží pomoct. Bohužel ve většině případů je to spíše na škodu. Nejčastějším příkladem je nabídka pomoci se stěhováním pianina, kdy začne nadzvedávat pianino v místě pod klaviaturou. Tímto způsobem pianino nenadlehčuje, ale pouze překlápí. Jelikož naši pracovníci znají nejjednodušší postupy, mají praxi a fyzické dispozice, stěhování těžkého břemena zvládnou nejlépe bez cizí pomoci.

Stěhování trezorů

Stěhování trezorů vyžaduje zvlášť opatrné zacházení. Garantujeme vám, že vaše trezory přestěhujeme bez problémů a jakéhokoliv poškození. Nabízíme stěhování trezorů v Praze, ČR i EU. Máme dlouhodové zkušenosti nejen se stěhováním běžných kancelářských trezorů, ale odstěhujeme i trezory pro banky a jiné peněžní ústavy.

Stěhování klavírů a pianin

Jsme dvorní stěhovací firma pro Pražskou konzervatoř už od roku 2006. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše hudební nástroje přestěhujeme kvalitně, velmi opatrně a spolehlivě. Při komplikovaném stěhování (malý manipulační prostor, vysoká hmotnost, velikost) zajistíme dostatečný počet profesionálních pracovníků a potřebného vybavení. Při stěhování piana, či klavíru volejte opravdové profesionály.

Stěhování strojů, přístrojů

Potřebujete přestěhovat obří akvárium, telefonní ústředny nebo veškerou IT techniku? Obraťte se na nás. Přestěhujeme také zařízení pro restaurace včetně pece na pizzu o hmotnosti 1500 kg, zvukové a světelné aparatury, laboratorní přístroje, kotle, tepelné výměníky, sochy, studiovou techniku, servery, nástroje, stroje. Všechny stěhované předměty zajistíme proti poškození a bezpečně je přemístíme na určené místo.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte
Mobil: +420 607 878 797

Sídlo společnosti:
Baranova 1803/23
130 00 Praha 3 Žižkov
info@stehovani-kvalitne.cz

Kontaktní adresa:
Petrohradská 216/3
101 00 Praha 10 Vršovice
návštěvy po předchozí domluvě

Provozní doba:
Pondělí – Pátek: 8:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Neděle a svátky: 10:00 – 21:00