volejte 607 878 797

Mezinárodní stěhování: Přestěhujeme vás do zahraničí po Evropě i do celého světa

Stěhujete se za sedmero hor nebo jen do sousedního Německa? Všechny vaše poklady přestěhujeme za vámi. Zajistíme jakékoliv mezinárodní stěhování, ať už nákladním automobilem nebo s použitím kontejnerové či letecké dopravy.

Stěhování do zahraničí pro nás není žádný problém. Zvládneme i delší a náročnější přesuny a zajistíme vám také dostatečné množství obalového a ochranného materiálu, aby všechny vaše milované předměty docestovaly na nové místo bez poškození.

Mezinárodní stěhování – maximální zabezpečení je základ

Chápeme, že stěhování do zahraničí není jen tak. Určitě máte obavy z toho, jak vaše věci dlouhou cestu přežijí. S námi se bát nemusíte. Mezinárodnímu stěhování se věnujeme už více než 12 let a za tu dobu jsme přestěhovali tisíce bytů, domů i kanceláří. Zajistíme stěhování do Německa, po celé Evropě a klidně i za oceán.

Jak stěhování do zahraničí probíhá

Nejprve si zavoláme, případně vás také navštíví náš specialista. Dohodneme se na podrobnostech a v domluvený termín vám přivezeme krabice a další obalový materiál pro stěhování do zahraničí. V případě mezinárodního stěhování nám ale dejte vědět dostatečně předem. Konkrétní termín doporučujeme sjednat minimálně 3 týdny před samotným stěhováním do zahraničí.

Zajištění předmětů a kompletní zabalení při mezinárodním stěhování

Zbytečně se nestresujte a nechejte otravné balení na nás. Všechny vaše předměty na přání kompletně zabalíme a připravíme na stěhování do zahraničí. Postaráme se o to, aby veškeré věci byly precizně zajištěné proti poškození. Rádi vám poradíme ohledně všeho, co se balení a mezinárodního stěhování týká.

Co všechno zahrnuje mezinárodní stěhování

  • Zajistíme stěhování po celé EU a ostatních státech Evropy.
  • Postaráme se o stěhování do zahraničí i ze zahraničí po celém světě.
  • Stěhované věci pojistíme.
  • Poradíme vám se všemi formalitami pro mezinárodní stěhování mimo EU – jak vyřídit celní deklarace a proclení, případně za vás vyřídíme
  • Zajistíme nejvhodnější přepravu – ať už vozem, kontejnerem nebo letecky.
  • Dodáme vám potřebné krabice a obalové materiály.
  • Nabízíme možnost uskladnění předmětů – uložit si je můžete v zabezpečených skladech.

Nejčastěji provádíme mezinárodní stěhování do Německa, Francie, Itálie, Rakouska, Slovinska, Španělska, Holandska, Belgie, Estonska, Maďarska, Polska a Slovenska. Bez problémů ale zajistíme stěhování do zahraničí podle vašeho přání a individuálních požadavků.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte
Mobil: +420 607 878 797

Sídlo společnosti:
Baranova 1803/23
130 00 Praha 3 Žižkov
info@stehovani-kvalitne.cz

Kontaktní adresa:
Petrohradská 216/3
101 00 Praha 10 Vršovice
návštěvy po předchozí domluvě

Provozní doba:
Pondělí – Pátek: 8:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Neděle a svátky: 10:00 – 21:00