volejte 607 878 797

Stěhování bytů a domů po celé České republice i v zemích Evropské unie

Potřebujete zařídit stěhování bytu nebo domu v Praze, jiném městě v Česku nebo se stěhujete vaši domácnost mimo naši republiku? Postaráme se o kompletní stěhování bytů a domů od začátku do konce. Byty a domy stěhujeme už více než 12 let a za tu dobu jsme přestěhovali přes 10.000 domácností.

Nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při stěhování? Zvládneme to za vás. Zajistíme stěhování bytů a domů v Praze a celé ČR se vším všudy, včetně přípravy, zabalení, demontáže a montáže nábytku. Od vás potřebujeme jediné – sdělit nám vaše požadavky a přání. Máte individuální potřeby? Dejte nám vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.

Proč nechat přestěhování bytů a domů na nás:

  • Od roku 2005 jsme přestěhovali více než 10.000 bytů a jiných domácností
  • ZDARMA přijedeme na prohlídku a zpracujeme cenovou nabídku na stěhování bytu či domu
  • ZDARMA vám zapůjčíme krabice
  • Stěhování bytů a domů zajišťují profesionální pracovníci s dlouholetou praxí
  • Všechny naše stěhovací vozy disponují potřebnou výbavou včetně sledovacího systému GPS
  • Při zakázce nad 5 hodin zdarma přistavíme vůz
  • Za najeté kilometry po Praze při stěhování bytů a domů nemusíte nic platit

Jak se připravit na stěhování domácnosti

Ať už stěhujete jednou za život nebo několikrát do roka, v každém případě je třeba se na stěhování bytu nebo domu připravit. Pro nás je stěhování hračka, postaráme se tak o jeho bezproblémový průběh.

Před stěhováním provedeme prohlídku stěhovaných prostor a vypracujeme pro vás přesnou kalkulaci ceny, doporučíme velikost vozu a počet pracovníků. Pro stěhování vám bezplatně poskytneme potřebné množství krabic a obalového materiálu. Vyzvednout si je můžete zdarma na našem výdejním místě v Praze 10 ve Vršovicích. Za mírný poplatek vám obalový materiál rádi dovezeme na určenou adresu.

Jakmile zjistíme všechny podrobnosti ohledně stěhování vašeho bytu nebo domu, poradíme vám, jak správně připravit veškeré vybavení domácnosti tak, aby vše proběhlo bez komplikací a poškození vašeho majetku. Pokud si na demontáže a balení netroufáte, jsme tu samozřejmě pro vás a vše provedeme za sami k vaší spokojenosti.

Nepodceňujte při stěhování bytu zejména zajištění parkovacího místa před domem. Podle velikosti vozu potřebujeme 7 -12m délky. V převážné většině je to na sousedské dohodě na žádostí s prosbou o neparkování před domem na zaparkování vašeho vozu před stěhováním a jinými způsoby. Existuje i oficiální, ale ne příliš jednoduchá cesta, a tou je vyřízení záboru veřejného prostranství na odboru dopravy příslušného úřadu dle vyhlášky 5/2011 sb. Magistrátu hl. m. Prahy.

Zajímají vás další užitečné informace, rady a tipy, jak na stěhování? Přečtěte si odborné články na našem blogu o stěhování.

Průběh stěhování bytu či domu

Samotné stěhování probíhá tak, že v určený čas dorazí stěhovací parta se stěhovacím vozem na místo. V případě potřeby demontuje a zabalí nábytek do folií a do stěhovacích dek, které mají vždy s sebou. Vše opatrně naloží a vyrazí k vašemu novému domovu, kde vše pečlivě vynosí a rozmístí dle vašeho přání, vybalí a popřípadě smontuje. Dále pak odnese veškerý obalový materiál ze stěhování. V případě zájmu vám i vyklídí nepotřebné předměty, které již dosloužily a bylo by zbytečné je stěhovat do nové domácnosti. Vám již nezbývá nic jiného, než si v novém obydlí vše vybalit z krabic a začít bydlet.

Stěhování bytů na klíč

Pro časově vytížené zákazníky nabízíme stěhování bytů a domů na klíč. Postaráme se o kompletní proces přestěhování od začátku do konce. Celé stěhování pro vás naplánujeme, zajistíme přípravné práce, balicí služby, demontáž i montáž nábytku. Služby na klíč nabízíme nejen pro stěhování bytů a domů po Praze, ČR a EU.

Stěhování do zahraničí

Stěhujete se do zahraničí? Váš byt, rodinný dům, kancelář, provozovnu nebo i sklad přestěhujeme klidně i za hranice. Řekneme vám také, jak si poradit s formalitami, případně veškeré formality jako celní deklarace provedeme za vás v případě, pokud se stěhujete mimo Evropskou unii.

Stěhování těžkých břemen

Potřebujete kromě základního vybavení přesunout i předmět o váze vyšší než 100 kg? Zvládneme i vaše těžká břemena – ať už jde o starožitné příborníky, americké ledničky, piána, mramorové desky na kuchyňské linky nebo kotle do domu, všechny těžké předměty přestěhujeme bez problémů. Pro komplikovanou manipulaci zajistíme dostatečný počet pracovníků a potřebnou techniku.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte
Mobil: +420 607 878 797

Sídlo společnosti:
Baranova 1803/23
130 00 Praha 3 Žižkov
info@stehovani-kvalitne.cz

Kontaktní adresa:
Petrohradská 216/3
101 00 Praha 10 Vršovice
návštěvy po předchozí domluvě

Provozní doba:
Pondělí – Pátek: 8:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Neděle a svátky: 10:00 – 21:00