volejte 607 878 797

Stěhování na klíč: Zabalíme váš nábytek, obrazy i kolíčky na prádlo

Potřebujete přestěhovat, ale při pomyšlení na zdlouhavé a náročné balení se vám svírá žaludek? Zahoďte lepicí pásku a nechte balení při stěhování na nás. Nejenže vás sbalíme mnohem rychleji, ale zajistíme také dostatečné množství obalového a ochranného materiálu. Nemusíte si tedy dělat starosti ani se sháněním krabic a správným uložením předmětů. Od toho jsme tady my.

Stěhování na klíč má spoustu výhod. Ta hlavní je jasná – nepřidělá vám zbytečnou práci a ušetříte si nervy. Stěhování bytů a domů na klíč se věnujeme více než 12 let a máme díky tomu praxi, se kterou balení zvládneme levou zadní.

Balení při stěhování: Jak to probíhá

Nejprve si zavoláme nebo vás navštíví náš specialista a domluvíme se na dalším postupu. Poté vám na dohodnutý čas dovezeme krabice a v případě potřeby i další balicí materiál. Po stěhování vám krabice z ruky rvát nebudeme – vrátíte je, až si stěhované věci v klidu vybalíte.

Stěhování na klíč: Nechejte to na nás

Zabalení vašich drahocenností při stěhování bychom s našimi zkušenostmi zvládli i poslepu. Nemusíte se ale bát, oči budeme mít otevřené a při stěhování vašeho majetku budeme tak precizní, jak jen to jde. Všechny předměty zabalíme proti poškození do ochranných fólií. Kromě toho, že budou věci dobře chráněné, si tak po jejich vybalení můžete užít i antistresovou chvilku s bublinkovou fólií.

Zdarma vám půjčíme tolik krabic, kolik budete potřebovat – a klidně i pár navíc. Postaráme se i o dodání dalšího materiálu, jako jsou boxy, pytle, přepravky, deky, ochranné rohy a další. S výběrem materiálu pro balení při stěhování vám rádi poradíme.

Od krabic až po bublinky na praskání – do čeho vás při stěhování na klíč zabalíme

  • Krabice všech standardních velikostí a typů.
  • Speciální pevné krabice s vyšší nosností pro všechny vaše poklady, které si zaslouží tu nejlepší péči.
  • Bublinkové fólie, fixační výplně, lepenky.
  • Atypické krabice, archivní boxy a další obaly na přání.

Nechcete ztrácet čas s balením při stěhování a následným vybalováním? Nemusíte. Všechny vaše předměty opatrně zabalíme a stejně pečlivě i vybalíme. Slibujeme, že z bublinkové fólie nepraskneme ani jednu bublinku a necháme ji pro vás netknutou.

Stěhování bytů a domů na klíč: Bezpečně a spolehlivě

Jestli nám při stěhování na klíč na něčem opravdu záleží, je to precizní zajištění stěhovaných předmětů proti poškození. Při přesouvání milovaných obrazů, oblíbené vázy nebo historické komody nemusíte tajit dech a děsit se, v jakém stavu dorazí na nové místo. Všechny předměty dokonale zajistíme proti poškození, kompletně je v případě zájmu zabalíme a se vším vám rádi poradíme.

Ceník krabic a obalových materiálů

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte
Mobil: +420 607 878 797

Sídlo společnosti:
Baranova 1803/23
130 00 Praha 3 Žižkov
info@stehovani-kvalitne.cz

Kontaktní adresa:
Petrohradská 216/3
101 00 Praha 10 Vršovice
návštěvy po předchozí domluvě

Provozní doba:
Pondělí – Pátek: 8:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Neděle a svátky: 10:00 – 21:00