volejte 607 878 797

Vyklízení je práce pro profesionály

Autor: Stěhování kvalitně

06. 03. 2018

Vyklízení prostor patří k podobně neoblíbené činnosti jako samotné stěhování. Není se čemu divit, stojí spoustu času, který můžete využít úplně jiným způsobem. V případě, že se však vyklizení nevyhnete, nezbývá, než mu buď nějaký čas věnovat, nebo se zařídit jinak. Určitě se hodí pomoc z řad profesionálů, pro které tato činnost není žádnou velkou neznámou. To co by vám trvalo desítky hodin práce, dokáže ten, kdo se vyklízení věnuje, zvládnout za mnohem kratší dobu. Díky praxi ví, na co se zaměřit, jak si zorganizovat celý proces, pracovat efektivně a ušetřit tak velké množství času.

Vyklízecí služby vám mohou ušetřit spoustu času

Nejčastěji se provádí vyklízení bytů a domů. Kdo si kupoval novou nemovitosti, nebo nějakou zdědil, pravděpodobně zjistil, že bez vyklizení se zkrátka neobejde. Někdy je prostor doslova plný nejen starého nábytku, všemožného vybavení, ale také nepotřebného harampádí. Vyklízí se samozřejmě také prostory, které jsou určeny k podnikání. Ať už z důvodu přestěhování, nebo třeba jen výměny nábytku a vybavení. S tím je logicky třeba vyřešit i likvidaci elektroodpadu a skartaci všemožných již nepotřebných dokumentů, které ale obsahují citlivé údaje a není možné je jen tak vyhodit do popelnice před domem.

Mezi nabídkami si však vybírejte pečlivě

Pokud vsadíte na stěhovací společnost, která je kvalitní, nemusíte se obávat situací, jež byste určitě nechtěli zažít. Komu by bylo příjemné najít své věci, původně určené k likvidaci, například na inzertních serverech. Nebo se dopátrat toho, že nebyly uložené na místech, která jsou k tomu určená. Nejeden zákazník byl vystaven nepříjemnému zjištění, že se jeho věci vůbec nedostaly na sběrný dvůr, skládku nebo jiná úložiště, určená k jejich likvidaci. Výjimkou bohužel není ani zkušenost z praxe, kdy si klient zaplatil vyklízecí služby a šly na něj doslova mdloby, když na smluvené místo dorazila partička pochybných týpků, kteří přijeli doslova ve vraku a jali se z věcí k likvidaci vybírat ty nejlepší kousky.
Proto je třeba vybírat si mezi prověřenými stěhovacími společnostmi. Ty znají a především dodržují obecně nastavené principy a pravidla. Když vyklízí a likvidují věci ze soukromého vlastnictví, stoprocentně je zavezou do sběrných dvorů, kde následně probíhá jejich třídění. K tomu není třeba žádných zvláštních příprav, v Praze k tomu stačí mít zde trvalé bydliště, k dispozici vozidlo do 3,5 tuny a vědět že sběrný dvůr nepřijímá klasický komunální odpad a ani ten stavební, pokud obsahuje azbest. Jestliže se likviduje odpad firemní, vždy se vystavují vážní listy. Ty jsou vystavovány jednotlivě, podle toho k jakému druhu odpadu nebo úkonu (skartace atd.) jsou vázány.

Zpět na výpis článků

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte
Mobil: +420 607 878 797

Sídlo společnosti:
Baranova 1803/23
130 00 Praha 3 Žižkov
info@stehovani-kvalitne.cz

Kontaktní adresa:
Petrohradská 216/3
101 00 Praha 10 Vršovice
návštěvy po předchozí domluvě

Provozní doba:
Pondělí – Pátek: 8:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Neděle a svátky: 10:00 – 21:00