volejte 607 878 797

Co vše má zákazník dostat ke stěhování

Autor: Stěhování kvalitně

14. 02. 2018

Celý proces stěhování, pokud je prováděn skutečnými odborníky a profesionály v tomto oboru, nabízí mnoho výhod, o kterých většina lidí nemá ani ponětí. Z důvodu této nevědomosti proto často tyto služby ve výsledku považuji za předražené. Přitom přináší přidané hodnoty, které se ve finále klientovi opravdu vyplatí, protože je reálně využije, má je zahrnuty v jedné ceně a nejedná se jen o líbivou reklamu. V případě, že byste rádi využili všech služeb, které by měly být poskytovány s naprostou samozřejmostí, je třeba vybrat si prověřené firmy. U těch ostatních se s velkou pravděpodobností dočkáte skrytých poplatků, které si na vás počíhají při placení.

Co vše může být součástí stěhování

Jak tedy v reálu vypadají kompletní služby v rámci stěhování, které klient získává, pokud si vybere kvalitní společnost. Po objednání samotného stěhování má v ideálním případě ke klientovi přijít technik. Ten se přesvědčí o tom, co vše se bude stěhovat, zajímá ho prostor i samotné věci a na základě toho zhodnotí, jak vše přestěhovat tím způsobem, aby celá akce proběhla v rychlém tempu a bez problémů. Technik umí poradit také se samotným balením stěhovaných věcí a dalšími specifiky. Je možné s ním konzultovat veškeré věci spojené se stěhováním, není třeba se bát zeptat i na detaily, které můžete považovat za úsměvné, ale ve finále jsou podstatné. Když už máte k dispozici odborníka, proč ho (v dobrém) nezneužít, že.
Další samozřejmostí by mělo být zapůjčení krabic, do kterých si své věci uložíte a k dispozici by měl být dodán i obalový materiál. Logicky, pokud dáte do krabice nádobí a nepoužijete obalový materiál, výsledné střepy, které se z krabice vysypou v novém domově, vás jistě nepotěší. Může se samozřejmě alespoň částečně utěšovat tím, že přinášejí štěstí, ale takovou formu štěstí byste určitě vybalovat z krabic nechtěli. Pro představu o tom, kolik činí podíl obalového materiálu z výsledné ceny celého stěhování, se jedná o zhruba 5 %. Což je při aktuálních cenách obalových materiálů opravdu výhodná cena a doslova zanedbatelná částka. Přitom jeho samotná důležitost je, bez debat, obrovská.

Nenechte se při stěhování oškubat

U profesionálních firem zabývajících se stěhováním, je bez dalšího účtování navíc k dispozici také například stěhování v rámci pater bez možnosti využití výtahu. Další službou zdarma by měla být doprava po celé Praze a v neposlední řadě také pojištění dané společnosti proti způsobeným škodám. Pamatujte, že profesionálové dbají na zabezpečení svých klientů. Jsou si vědomi toho, že škoda může vzniknout asi vždy a všude, ale oni jsou připraveni takto nepříjemnou situaci klientům vykompenzovat a budou se vždy snažit o co nejlepší výsledný dojem.
Věřte, že i podle těchto znaků poznáte dobrou stěhovací společnost, ty ostatní si i za tyto služby nechávají zaplatit navíc a mnohdy se může jednat o nemalé částky. Co pro jiné není problém, může být pro ostatní varianta jak vás doslova odrbat o peníze. Férová firma vždy dbá na spokojenost svých klientů a záleží jí na získání dobrých referencí, věrných klientů a reálných doporučeních. Nespokojte se proto s málem a využívejte všech výhod, které jsou dostupné.

Zpět na výpis článků

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte
Mobil: +420 607 878 797

Sídlo společnosti:
Baranova 1803/23
130 00 Praha 3 Žižkov
info@stehovani-kvalitne.cz

Kontaktní adresa:
Petrohradská 216/3
101 00 Praha 10 Vršovice
návštěvy po předchozí domluvě

Provozní doba:
Pondělí – Pátek: 8:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 21:00
Neděle a svátky: 10:00 – 21:00