Stěhování těžkých břemen Praha, stěhování trezorů, stěhování klavírů, stěhování strojů Praha, ČR A EU

Profesionální stěhování těžkých břemen - stěhování trezorů, nástrojů, strojů, zařízení a nadměrných předmětů


stěhování trezorů, klavírů. břemen

Jsme připraveni přepravit na jakékoliv stěhování těžkých břemen jako je například stěhování trezorů, stěhování pianina, stěhování strojů a dalších nadměrných předmětů. Nadměrná velikost ani hmotnost pro nás nejsou žádnou překážkou ani limitem. Jsme Vám k dispozici i pro manipulaci a převoz pouze jednotlivých předmětů a to s přemístěním jak v rámci jednoho místa např. po budově, tak samozřejmě včetně naložení a odvozu na určené místo. Dostatečný počet pracovníků s potřebnou výbavou si hravě poradí i s náklady extremních rozměrů. Neváhejte nás oslovit i se zdánlivě neřešitelným problémem, nebo situací. Ale nemusí se jednat pouze o výše uvedené předměty, nezřídka stěhujeme "pouze" nadstandardně velké kusy domácího zařízení (sedací soupravy, kuchyňské linky...), které stěhovací společnosti oslovených zákazníkem před námi nezvládne, nebo dokonce odmítne přestěhovat z důvodu komplikované manipulace. Společnost Stěhování kvalitně s.r.o. - Praha Vám nabízí pracovníky na stěhování těžkých břemen nejen s dostatečnou fyzičkou k uzvednutí velmi těžkých předmětů, ale také s dokonalou znalostí postupů, aby stěhované předměty dopravili na místo určení bez jakéhokoliv poškození.

U nás se nestane, že místo domluveného přesunu předmětu přijdou rozpaky s "vysvětlením", že za daných podmínek není možné dopravit nadměrný předmět na místo určení. S touto situací se setkal snad každý, kdo si chtěl dopřát například sedací soupravu komfortnějších či rodinných rozměrů a zejména provedení kvalitní konstrukce a solidních materiálů nebývá příliš "rozebírací" v kombinaci s vysokou hmotností. Vyhněte se stresu ze situací, kdy Vám stěhovací firma odmítne odstěhovat domluvené předměty a nejen že narychlo shánite "konkurenci", další dvě oslovené společnosti také nezvládnou či přímo odmítnou službu provést, případně požadují neadekvátně vysokou částku. Ano předešlé věty jsou příkladem jedné z mnoha podobných nepochopitelných situací, se kterými se stále setkáváme. Vyberte si profesionály, pro které je i komplikované stěhování těžkých břemen hračka, takže nemáme potřebu vám účtovat neadekvátní částky. My již dávno víme, že bezproblémový průběh stěhování těžkých břemen a solidní cena je jistotou, že příště již rovnou zavoláte naší společnost Stěhování kvalitně - Praha. Máte-li dojem, že jste narazili na nešiky, požádejte o přerušení práce, než dojde ke škodám na vašem majetku. Také se připravte, že nesolidní firma Vám částku "vypočítá" podle vážnosti situace ve které se nacházíte, nikoliv podle stěhovaných předmětů.

Namátkou vybíráme stěhované předměty:

Obří akvárium, telefonní ústředny, všechny typy trezorů, taktéž všechny typy pian a pianin a dalších hudebních nástrojů, např. varhany, harfy, timpani ..., zařízení kuchyně včetně pece na pizzu o hmotnosti 1500kg, velkoplošné televize, zvukové a světelné aparatury, studiová technika, vybavení počítačových společností a nespočet dalších předmětů vyžadující maximální nárok na manipulaci.

 • Stěhování hudebních nástrojů

  Stěhování klavírů, trezorů

  Již od roku 2006 jsme hlavnim poskytovatelem stěhovacích služeb pro Pražskou konzervatoř. Při komplikované manipulaci (malý manipulační prostoy, vysoká hmotnost, velikost) zajistíme dostatečný počet pracovníků vybavených potřebným vybavením.

 • Stěhování strojů, přístrojů

  Stěhování do ciziny

  Stěhování IT techniky, serverů, nástrojů, strojů, techniky. Příprava stěhovaných předmětů proti poškození a dostatečný počet pracovníků pro bezpečnou manipulaci při stěhování a dále také dostatečné pojištění proti škodám.

 • Stěhování starožitného nábytku

  Stěhování do ciziny

  Zajistíme stěhování, nebo převoz jednotlivých kusů. Pro komplikované manipulace (nedostatečný prostor pro manipulaci, vysoká hmotnost, nebo velikost) zajistíme dostatečný počet pracovníků vybavených potřebným vybavením.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Stěhování těžkých břemen Praha - nabídka služeb společnosti Stěhování Kvalitně Praha

 • stěhování bytu

  Hlavní stránka webu prezentace veškerých našich služeb od stěhování těžkých břemen, po ostatní stěhovací a doplňkové služby a produkty. Na hlavní straně - homepage - webové prezentace najdete naši kompletní nabídku ke stěhovacím a vyklízecím službám.

 • stěhování bytu

  Přestěhujeme jakoukoliv domácnost a to včetně zapůjčení krabic a dodání obalového materiálu. Samozřejmostí je i stěhování na klíč, kdy nám přenecháte veškeré vaše starosti a my Vám vše zabalíme a odstěhujeme Vás do nového bez Vaši přítomnosti.

 • vyklízení domů vyklízení bytů

  Kompletní nabídka vyklízecích služeb a to jak pro domácnosti s odvozem na sběrné dvory, tak i pro firmy s následnou likvidací dle zákona. Pro firmy provádíme také skartaci dokumentů dle NBÚ včetně potvrzení a skartaci datových nosičů.

 • Stěhování kanceláří

  Stěhování firem všech druhů, od kanceláří až po celé obchodní či výrobní provozy a to včetně přestěhování strojů a jiných těžkých břemen, dále máme bohaté zkušenosti se stěhováním úřadů, škol, laboratoří a mnoho dalších.

 • stěšhování do ciziny

  Veškerý stěhovací servis v rámci EU, dále stěhujeme i po Evropě mimo členské země i mimo Evropu, kde využíváme především kontejnerové dopravy. Stěhování provádíme včetně celní deklarace a balení pro maximální ochranu všech předmětů.

 • krabice na stěhování

  Zde naleznete kompletní seznam obalových material a krabic na stěhování. Krabice ke stěhování s naší firmou zapůjčujeme zdarma, obalový materiál máte zdarma v ceně 5% z ceny stěhování, což odpovídá průměrné spotřebě.

 • stěhování trezorů

  Hledáte stěhovací firmu, která by Vám provedla stěhování klavíru, nebo stěhování trezoru? Ve stěhování těžkých břemen máme praxi 12 let. Přestěhujeme Váš klavír, trezor, stroj, nebo třeba výřivý bazén či obrovské akvárium.

 • stěhování zákazníci

  Od roku 2005 jsme přestěhovali opravdu mnoho firem a díky tomu jsme nasbírali mnoho užitečných zkušeností. Zde jsme připravili výběr firem, které se s námi stěhovali, ať máte jistotu, že vaše stěhování proběhne tak jak má.

 • skladovací prostory

  Skladovací služby ve střežených, čistých a vytápěných kójích o rozměrech 1m2-20m2 a nepřetržitým přístupem. Sklady jsou vhodné jak pro firemní skladování, tak také pro skladování pro soukromé osoby. Skladování na dobu jeden měsíc a déle.

Užitečné informace a rady pro stěhování. Foto a video ukázky a návody na stěhování


objednejte si stěhování

Chcete vědět vice o Vašem stěhování? Zašlete nám zprávu a my Vám v co nejkratším termínu odpovíme.

články o stěhování

Zde najdete pár rad, například to, jak se připravit na stěhování a jak vybírat správnou stěhovací firmu.

seznam sběrných dvorů

Pro případ, že bude potřeba odvoz na sběrný dvůr, připravili jsme pro Vás seznam dvorů v Praze a okolí.

prohlídka objektu před stěhováním

Před stěhováním je vždy lepší návštěva technika, která je u nás zdarma. Technik Vám vždy poradí a provede kalkulaci.

montáže a demontáže nábytku

Pokud jste zi zakoupily nový nábytek, nebo potřebujete rozebrat a složit nábytek již stávající, provádíme odborné montáže nábytku.

krabice na stěhování

Váš byt zabalíme do ochranných materiálů proti poškození. Obalový materiál při stěhování s námi zdarma ve výši 5% z ceny stěhování.

televizní pořad o stěhování

Videonávod ze seriálu ČT jak nakupovat služby na téma stěhování. Naše firma jako odborný poradce.

sledování průběhu stěhování

Sledování vozů systémem GPS. Řešení pro sledování pohybů vozů vaší zakázky při stěhování klavíru, ale i celé firmy.

Napište nám - zaslat dotaz