Stěhování - Stěhování kvalitně Praha | Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen: Přestěhujeme trezory, klavíry i stroje v Praze, celé ČR a EU

stěhování trezorů, klavírů. břemen
Potřebujete přestěhovat trezor, piano nebo třeba klimatizační jednotku? Nadměrná velikost ani hmotnost pro nás nejsou překážkou. Přestěhujeme vás se vším všudy a bez jakéhokoliv poškození stěhovaných předmětů.

Stalo se vám, že vám stěhovací firma odmítla přestěhovat těžké a velké kusy domácího, či kancelářského zařízení? U nás se ničeho podobného bát nemusíte. Naši profesionální pracovníci si poradí i s náklady extrémních rozměrů. Hravě přemístíme objemné trezory, či sochy. Zvládneme stěhování klavírů i rozměrných strojů – to vše spolehlivě a velmi opatrně.

Už 12 let se zaměřujeme na stěhování těžkých břemen v Praze a po celé České republice. Bez problémů vás ale přestěhujeme i po celé EU. Neváhejte nás oslovit i se zdánlivě neřešitelnou situací, v žádném případě vás neodmítneme. Díky naší dlouhodobé praxi nás nezaskočí skutečně žádná situace. Ať se jedná o stěhování kotlů a výměníků pro celé budovy, až po stěhování klavírů, nebo koncertních křídel Steinwey & sons.

Proč si nechat těžká břemena přestěhovat právě od nás

 • Komplikované stěhování těžkých břemen je pro nás hračka.
 • Naši pracovníci jsou profesionálové s dostatečnou fyzičkou a dokonalou znalostí postupů – vaše těžké předměty dopraví na místo bez jakéhokoliv poškození.
 • Stěhujeme i nadstandardně velké kusy zařízení – sedací soupravy, starožitný nábytek a další.
 • Zaplatíte adekvátní částku – nenaúčtujeme vám nesmyslné ceny za přesun nadměrných kusů.
 • Zajistíme bezproblémový průběh stěhování těžkých břemen.
 • Nabízíme stěhování těžkých břemen v Praze, celé ČR i EU (včetně stěhování trezorů v Praze, ČR a zemích EU, stěhování klavírů, strojů a dalšího vybavení).
 • Stěhování trezorů

  Stěhování trezorů

  Stěhování trezorů vyžaduje zvlášť opatrné zacházení. Garantujeme vám, že vaše trezory přestěhujeme bez problémů a jakéhokoliv poškození. Nabízíme stěhování trezorů v Praze, ČR i EU. Máme dlouhodové zkušenosti nejen se stěhováním běžných kancelářských trezorů, ale odstěhujeme i trezory pro banky a jiné peněžní ústavy.

 • Stěhování klavírů a pianin

  Stěhování klavírů

  Jsme dvorní stěhovací firma pro Pražskou konzervatoř už od roku 2006. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše hudební nástroje přestěhujeme kvalitně, velmi opatrně a spolehlivě. Při komplikovaném stěhování (malý manipulační prostor, vysoká hmotnost, velikost) zajistíme dostatečný počet profesionálních pracovníků a potřebného vybavení. Při stěhování piana, či klavíru volejte opravdové profesionály.

 • Stěhování strojů, přístrojů

  Stěhování strojů

  Potřebujete přestěhovat obří akvárium, telefonní ústředny nebo veškerou IT techniku? Obraťte se na nás. Přestěhujeme také zařízení pro restaurace včetně pece na pizzu o hmotnosti 1500 kg, zvukové a světelné aparatury, laboratorní přístroje, kotle, tepelné výměníky, sochy, studiovou techniku, servery, nástroje, stroje. Všechny stěhované předměty zajistíme proti poškození a bezpečně je přemístíme na určené místo.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00