Stěhování těžkých břemen Praha, stěhování trezorů, stěhování klavírů, stěhování strojů Praha, ČR A EU

Profesionální stěhování těžkých břemen - stěhování trezorů, nástrojů, strojů, zařízení a nadměrných předmětů


stěhování trezorů, klavírů. břemen

Jsme připraveni přepravit na jakékoliv stěhování těžkých břemen jako je například stěhování trezorů, stěhování pianina, stěhování strojů a dalších nadměrných předmětů. Nadměrná velikost ani hmotnost pro nás nejsou žádnou překážkou ani limitem. Jsme Vám k dispozici i pro manipulaci a převoz pouze jednotlivých předmětů a to s přemístěním jak v rámci jednoho místa např. po budově, tak samozřejmě včetně naložení a odvozu na určené místo. Dostatečný počet pracovníků s potřebnou výbavou si hravě poradí i s náklady extremních rozměrů. Neváhejte nás oslovit i se zdánlivě neřešitelným problémem, nebo situací. Ale nemusí se jednat pouze o výše uvedené předměty, nezřídka stěhujeme "pouze" nadstandardně velké kusy domácího zařízení (sedací soupravy, kuchyňské linky...), které stěhovací společnosti oslovených zákazníkem před námi nezvládne, nebo dokonce odmítne přestěhovat z důvodu komplikované manipulace. Společnost Stěhování kvalitně s.r.o. - Praha Vám nabízí pracovníky na stěhování těžkých břemen nejen s dostatečnou fyzičkou k uzvednutí velmi těžkých předmětů, ale také s dokonalou znalostí postupů, aby stěhované předměty dopravili na místo určení bez jakéhokoliv poškození.

U nás se nestane, že místo domluveného přesunu předmětu přijdou rozpaky s "vysvětlením", že za daných podmínek není možné dopravit nadměrný předmět na místo určení. S touto situací se setkal snad každý, kdo si chtěl dopřát například sedací soupravu komfortnějších či rodinných rozměrů a zejména provedení kvalitní konstrukce a solidních materiálů nebývá příliš "rozebírací" v kombinaci s vysokou hmotností. Vyhněte se stresu ze situací, kdy Vám stěhovací firma odmítne odstěhovat domluvené předměty a nejen že narychlo shánite "konkurenci", další dvě oslovené společnosti také nezvládnou či přímo odmítnou službu provést, případně požadují neadekvátně vysokou částku. Ano předešlé věty jsou příkladem jedné z mnoha podobných nepochopitelných situací, se kterými se stále setkáváme. Vyberte si profesionály, pro které je i komplikované stěhování těžkých břemen hračka, takže nemáme potřebu vám účtovat neadekvátní částky. My již dávno víme, že bezproblémový průběh stěhování těžkých břemen a solidní cena je jistotou, že příště již rovnou zavoláte naší společnost Stěhování kvalitně - Praha. Máte-li dojem, že jste narazili na nešiky, požádejte o přerušení práce, než dojde ke škodám na vašem majetku. Také se připravte, že nesolidní firma Vám částku "vypočítá" podle vážnosti situace ve které se nacházíte, nikoliv podle stěhovaných předmětů.

Namátkou vybíráme stěhované předměty:

Obří akvárium, telefonní ústředny, všechny typy trezorů, taktéž všechny typy pian a pianin a dalších hudebních nástrojů, např. varhany, harfy, timpani ..., zařízení kuchyně včetně pece na pizzu o hmotnosti 1500kg, velkoplošné televize, zvukové a světelné aparatury, studiová technika, vybavení počítačových společností a nespočet dalších předmětů vyžadující maximální nárok na manipulaci.

 • Stěhování hudebních nástrojů

  Stěhování klavírů, trezorů

  Již od roku 2006 jsme hlavnim poskytovatelem stěhovacích služeb pro Pražskou konzervatoř. Při komplikované manipulaci (malý manipulační prostoy, vysoká hmotnost, velikost) zajistíme dostatečný počet pracovníků vybavených potřebným vybavením.

 • Stěhování strojů, přístrojů

  Stěhování do ciziny

  Stěhování IT techniky, serverů, nástrojů, strojů, techniky. Příprava stěhovaných předmětů proti poškození a dostatečný počet pracovníků pro bezpečnou manipulaci při stěhování a dále také dostatečné pojištění proti škodám.

 • Stěhování starožitného nábytku

  Stěhování do ciziny

  Zajistíme stěhování, nebo převoz jednotlivých kusů. Pro komplikované manipulace (nedostatečný prostor pro manipulaci, vysoká hmotnost, nebo velikost) zajistíme dostatečný počet pracovníků vybavených potřebným vybavením.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Napište nám - zaslat dotaz