Stěhování těžkých břemen Praha, stěhování trezorů, stěhování klavírů, stěhování strojů

Profesionální stěhování těžkých břemen - stěhování trezorů, stěhování nástrojů, stěhování strojů, stěhování zařízení a nadměrných předmětů


stěhování trezorů, klavírů. břemen

Jsme připraveni přepravit na jakékoliv stěhování těžkých břemen jako jsou například stěhování trezorů, stěhování klavírů, stěhování strojů a dalších nadměrných předmětů. Nadměrná velikost ani hmotnost pro nás nejsou žádnou překážkou ani limitem. Jsme Vám k dispozici i pro manipulaci a převoz pouze jednotlivých předmětů a to s přemístěním jak v rámci jednoho místa např. po budově, tak samozřejmě včetně naložení a odvozu na určené místo. Dostatečný počet pracovníků s potřebnou výbavou si hravě poradí i s náklady extremních rozměrů. Neváhejte nás oslovit i se zdánlivě neřešitelným problémem, nebo situací. Ale nemusí se jednat pouze o výše uvedené předměty, nezřídka stěhujeme "pouze" nadstandardně velké kusy domácího zařízení (sedací soupravy, kuchyňské linky...), které stěhovací společnosti oslovených zákazníkem před námi nezvládne, nebo dokonce odmítne přestěhovat z důvodu komplikované manipulace. Společnost Stěhování kvalitně s.r.o. - Praha Vám nabízí pracovníky na stěhování těžkých břemen nejen s dostatečnou fyzičkou k uzvednutí velmi těžkých předmětů, ale také s dokonalou znalostí postupů, aby stěhované předměty dopravili na místo určení bez jakéhokoliv poškození.

U nás se nestane, že místo domluveného přesunu předmětu přijdou rozpaky s "vysvětlením", že za daných podmínek není možné dopravit nadměrný předmět na místo určení. S touto situací se setkal snad každý, kdo si chtěl dopřát například sedací soupravu komfortnějších či rodinných rozměrů a zejména provedení kvalitní konstrukce a solidních materiálů nebývá příliš "rozebírací" v kombinaci s vysokou hmotností. Vyhněte se stresu ze situací, kdy Vám stěhovací firma odmítne odstěhovat domluvené předměty a nejen že narychlo shánite "konkurenci", další dvě oslovené společnosti také nezvládnou či přímo odmítnou službu provést, případně požadují neadekvátně vysokou částku. Ano předešlé věty jsou příkladem jedné z mnoha podobných nepochopitelných situací, se kterými se stále setkáváme. Vyberte si profesionály, pro které je i komplikované stěhování těžkých břemen hračka, takže nemáme potřebu vám účtovat neadekvátní částky. My již dávno víme, že bezproblémový průběh stěhování těžkých břemen a solidní cena je jistotou, že příště již rovnou zavoláte naší společnost Stěhování kvalitně - Praha. Máte-li dojem, že jste narazili na nešiky, požádejte o přerušení práce, než dojde ke škodám na vašem majetku. Také se připravte, že nesolidní firma Vám částku "vypočítá" podle vážnosti situace ve které se nacházíte, nikoliv podle stěhovaných předmětů.

Namátkou vybíráme stěhované předměty:

obří akvárium, telefonní ústředny, všechny typy trezorů, taktéž všechny typy pian a pianin a dalších hudebních nástrojů, např. varhany, harfy, timpani ..., zařízení kuchyně včetně pece na pizzu o hmotnosti 1500kg, velkoplošné televize, zvukové a světelné aparatury, studiová technika, vybavení počítačových společností a nespočet dalších předmětů vyžadující maximální nárok na manipulaci.

 • Stěhování hudebních nástrojů
  Stěhování klavírů, trezorů

  Již od roku 2006 jsme hlavnim poskytovatelem stěhovacích služeb pro Pražskou konzervatoř. Při komplikované manipulaci (malý manipulační prostoy, vysoká hmotnost, velikost) zajistíme dostatečný počet pracovníků vybavených potřebným vybavením.

 • Stěhování strojů, přístrojů
  Stěhování do ciziny

  Stěhování IT techniky, serverů, nástrojů, strojů, techniky. Příprava stěhovaných předmětů proti poškození a dostatečný počet pracovníků pro bezpečnou manipulaci při stěhování a dále také dostatečné pojištění proti škodám.

 • Stěhování starožitného nábytku
  Stěhování do ciziny

  Zajistíme stěhování, nebo převoz jednotlivých kusů. Pro komplikované manipulace (nedostatečný prostor pro manipulaci, vysoká hmotnost, nebo velikost) zajistíme dostatečný počet pracovníků vybavených potřebným vybavením.

Kontaktní údaje


Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Stěhování Praha, ČR, EU - nabídka služeb společnosti Stěhování Kvalitně Praha

 • stěhování bytu

  Stěhování bytů

  Kompletní služby stěhování bytů, domů - domácnosti. Stěhujeme byty, domy, rekreační objekty, ateliéry, zahrady, těžká břemena, garance smluvené ceny, zajištění proti poškození, pojištění proti škodám, stěhování po Praze, ČR, EU. Stěhování na klíč, ad hoc.

 • stěhování nástrojů

  Stěhování hudebních nástrojů

  Společnost Stěhování kvalitně je stálým partnerem Pražské konzervatoře. Piana, pianina, varhany, tympany a další nástroje. Zvýšená pozornost a zabezpečení proti poškození. Máme vysoké pojištění, montáž/demontáž nástrojů pro stěhování.

 • vyklízení domů vyklízení bytů

  Vyklízení, likvidace, skartace

  Vyklízení, likvidace, skartace. Vyklízíme byty, domy, půdy, kanceláře, firmy, úřady, sklady, stavby a další. Likvidace odpadů včetně nebezpečných odpadů. Příprava a odvoz odpadů, pro domácnosti na sběrný dvůr. Skartace dokumentů dle platných norem.

 • Stěhování kanceláří

  Stěhování kanceláří

  kompletní stěhovací služby - stěhování kanceláří, úřadů, učeben, provozoven, skladů, obchodů. Příprava stěhování, zajištění předmětů proti poškození, obalový materiál. Vyklízení s likvidací a skartací dle norem. Stěhování po budově, areálu

 • těžká břemena

  Stěhování starožitného nábytku

  stěhování starožitného nábytku, zvýšená pozornost a zabezpečení proti poškození včetně pojištění. Nadstandardní množství ochranných materiálů. Stěhování starožitného nábytku, křehkého vybavení, obrazů, dekorací, velké a těžké předměty.

 • krabice na stěhování

  Krabice na stěhování, obaly

  Krabice standardních rozměrů, na přání atypické rozměry. Zajištění předmětů proti poškození - folie, rohy, pytle. Dodáme obalové materiály dle potřeb stěhování. Zapůjčení krabic při stěhování zdarma, dovoz sortimentu balícího ochranného materialu.

 • stěhování trezorů

  Stěhování těžkých břemen

  Jsme profesionály na těžká břemena. Trezory, stroje, nástroje, sochy, technika ad. předměty nadměrné velikosti a hmotnosti. Stěhujeme předměty jakékoliv hmotnosti i velkých rozměrů a specifické stěhování - pomocí jeřábu, kolejí, přes okna apod.

 • stěhování trezorů

  Stěhování trezorů

  jsme profesionály na stěhování trezorů jakékoliv velikosti a neomezené hmotnosti. Příprava stěhování - demontáž a montáž, stěhujeme i za nestandardních stížených prostorových podmínek. Převoz trezorů, manipulace na místě po budově či areálu.

 • skladovací prostory

  Skladovací služby

  Nabízíme zabezpečené sklady od velikosti 1m3 s vlastní možností přístupu kdykoliv - 24h denně. Odvoz do skladu a manipulace předmětů ve skladu. Pronájmy skladů mohou být jak krátkodobé, tak dlouhodobé.

Užitečné informace a rady pro stěhování. Foto a video ukázky a návody na stěhování


objednejte si stěhování

Zašlete dotaz, či poptávku

Rádi odpovíme na vaše dotazy. Také můžete zaslat nezávaznou poptávku pro upřesnění vašich potřeb při stěhování.

články o stěhování

Stěhování rady a tipy

Užitečné rady a tipy - příprava a na co si dávat pozor před i v průběhu stěhování, rady jak ušetřit čas, peníze a nervy při stěhování.

seznam sběrných dvorů

Sběrné dvory

Seznam sběrných dvorů v Praze a okolí. Ověřte si před vyklízením, kde se nachází nejbližší odběrné místo v okolí vašeho bysliště.

prohlídka objektu před stěhováním

Prohlídka před stěhováním

V případě nejistoty s průběhem stěhování např. z technických důvodů doporučujeme návštěvu našeho technika.

montáže a demontáže nábytku

Montáž a demontáž nábytku

Potřebnou součástí kompletního stěhování je i možnost odborného rozebrání a opětovného složení zařízení.

krabice na stěhování

Obalové materiály

Bohatý výběr všech obalových a ochranných materiálů zajišťující bezpečné stěhování. Veškerý sortiment dle konkrétních potřeb.

televizní pořad o stěhování

TV pořad - Jak na stěhování

Naše firma byla vybrána Českou televizí jako kompetentní odborný poradce pořadu, video obsahuje ukázky stěhování

sledování průběhu stěhování

Sledování průběhu stěhování

Průběh zakázky je monitorován v reálném čase včetně archivace. Záznam pohybu vozů s přesnou polohou a časem.

Napište nám - zaslat dotaz