Prohlídka stěhovaných předmětů a prostorů odborným technikem před stěhováním

KALKULACE STĚHOVÁNÍ - návštěva technika před stěhováním, přesná cenová kalkulace ceny stěhování, odborná konzultace a rady ke stěhování

Stěhování PrahaPoradíme a zajistíme potřebnou ochranu předmětů i okolních prostorů (výpočetní technika, sklo, rohy zdí, dlážděné schody atd.) proti poškození během stěhování.
Naši zaměstnanci jsou pečlivě vybíráni s ohledem na jejich sílu, ale také šikovnost a v neposlední řadě je podmínkou několik let aktivní praxe v oboru. Naši specialisté vám vypracují nejvhodnější a přesný harmonogram stěhovacích prací a předloží přesnou kalkulaci stěhování.

Před stěhováním doporučujeme prohlídku našeho specialisty, který Vám na místě provede kalkulaci a přesný časový harmonogram prací. Cena je dle sazebníku ceníku hodinová, nebo je možné domluvit přesnou a konečnou cenu za stěhování. Prohlídka a kalkulace je pro vás předběžná a nezavazuje vás.

Výhody při stěhování s námi

 • stěhování do patra i bez výtahu provádíme BEZ PŘÍPLATKU
 • soboty a neděle, svátky za běžnou cenu - BEZ PŘÍPLATKU
 • návštěva technika a zpracovní cenové nabídky - kalkulace je ZDARMA a není závazná


Doporučujeme návštěvu našeho specialisty, který vám po prohlídce stěhovaných prostor vypracuje přesnou kalkulaci. Tato prohlídka stěhovaných předmětů a prostoru spolu s cenovou kalkulací za stěhování jsou pro vás pouze předběžnou informací a nezavazují vás ke stěhování s naší společností. Prohlídka před stěhováním taktéž umožní zjist zda není potřeba specifické přípravy, nebo vybavení a tím Vám také může snížit konečnou částku za stěhování.
Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Prohlídka před stěhováním - nabídka služeb společnosti Stěhování Kvalitně Praha


Napište nám - zaslat dotaz