Stěhování - Stěhování kvalitně Praha | Prohlídka před stěhováním, kalkulace ceny

Návštěva technika před stěhováním: Proč se vám to vyplatí

Stěhování PrahaPřed každým stěhováním doporučujeme nejprve návštěvu technika na místě, ze kterého se budete stěhovat. Proč? Protože v telefonu si toho nedokážeme sdělit tolik, kolik toho uvidíme na vlastní oči. Naživo vám nabídneme přesnou kalkulaci, protože sami poznáme, co je třeba udělat a jak to bude náročné.

Můžete nám poslat sebepřesnější popis stěhování e-mailem, ale stejně bude pro obě strany lepší, když se domluvíme na osobní návštěvě technika. Přece jen jde o první fyzický kontakt s firmou a věříme, že i vy budete spokojenější, když naše pracovníky poznáte dříve, než vám začnou přenášet krabice s drahocenným majetkem.

Technik vám při návštěvě vypracuje nejvhodnější a přesný harmonogram stěhovacích prací a předloží kalkulaci finální ceny za stěhování. Cena stěhování je hodinová, podle sazebníku – ale klidně se můžeme domluvit i na přesné a konečné ceně za stěhování.

Kalkulace je zdarma a prohlídka technikem je předběžná. Pokud se rozmyslíte, že o ni nemáte zájem, kdykoliv ji můžete zrušit.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00