Stěhování - Stěhování kvalitně Praha | Profil společnosti - o nás

O nás - představení společnosti Stěhování Kvalitně

Stěhování PrahaDobře víme, že při stěhování nepřesouváme jenom krabice, ale často celý váš život. A protože i ten může být křehký, přistupujeme ke své práci precizně, kvalitně a spolehlivě.

Ať už potřebujete přestěhovat dvoupatrový dům, malý byt, obrovskou kancelář nebo zlikvidovat stohy papírů, můžete nám věřit. Stěhujeme od roku 2005 a za tu dobu jsme přestěhovali tisíce spokojených zákazníků. Díky naší poctivé práci jsme se dokonce objevili v České televizi. Vybrala si nás pro natáčení pořadu Jak nakupovat služby na téma stěhování.

Jsme tady od toho, aby se vám při stěhování netvořily zbytečně vrásky. Nenajímáme brigádníky, ale pracujeme pouze s profesionálními pracovníky. Postarají se o bezproblémový průběh stěhování od začátku do konce, na přání složí i rozloží váš nábytek a povlečou i postele. No dobře, detaily už necháme na vás, ale jinak rádi vyhovíme všem vašim požadavkům.

Napište nám a domluvíme se, jak co nejlépe přestěhovat i vás.

Historie Stěhování kvalitně Praha

Historie našich webových stránek Stěhování kvalitně Praha

Historie Stěhování kvalitně Praha Historie Stěhování kvalitně Praha Historie Stěhování kvalitně Praha Historie Stěhování kvalitně Praha Historie Stěhování kvalitně Praha Historie Stěhování kvalitně Praha Historie Stěhování kvalitně Praha
Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Napište nám - zaslat dotaz