Stěhování kvalitně v médiích


Stejně tak jsme radili čtenářům v časopise Bydlení. Nechceme na zákazníky dělat chytrého a pak je odřít – naopak se snažíme upozorňovat na nekalé praktiky a poskytovat tipy, jak vybrat solidní stěhovací firmu.

Rozhovor s radami o stěhování s pracovníkem spol. Stěhování Kvalitně Praha v magazínu Moje bydlení si můžete prohlédnout zde

Sami se moc chlubit neumíme, jsme proto rádi, že to město Buštěhrad udělalo za nás. Na první straně svého Buštěhradského zpravodaje píše, že jsme stěhování celého úřadu zvládli na jedničku, rychle, kvalitně a bez poškození.

Článek o stěhování úřadu si můžete přečíst zde.

JAK NAKUPOVAT SLUŽBY - STĚHOVÁNÍ - pořad Černé ovce

Stěhování Praha Spousta firem se ráda chlubí dlouholetou praxí, my v tom nejsme žádná výjimka. Kromě praxe máme ale i pár dalších úspěchů, o které bychom se s vámi chtěli podělit. Když už si nás vybrala Česká televize pro natáčení pořadu Jak nakupovat služby, tak by byla škoda nechat tento díl odpočívat v archivu. Podívejte se na něj taky. Pořad můžete prohlédnout zde
Česká televize nás oslovila nezávisle, a nejednalo se tak z naší strany o žádnou reklamu. Divákům jsme radili na téma stěhování: na co se připravit a na co si dát pozor.

Stěhování MÚ Buštěhrad
Z natáčení pořadu ČT o stěhování
Radíme jak na správné stěhování v TV pořadu
Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00