Naše společnost Stěhování kvalitně Praha v médiích

napsali o nás, rozhovory o stěhování...


Naše společnost Stěhování kvalitně Praha odpovídá na dotazy - jak vybírat stěhovací firmu
doporučené postupy pro správný výběr solidní firmy na vaše stěhování a dále také, jak postupovat před a v průběhu stěhování pro časopis Moje bydlení - vydání pro třetí čtvrtletí roku 2013

Magazín MOJE BYDLENÍ - článek s titulkem Budete se stěhovat?
Rozhovor s odborníkem na stěhování - formou dotazů a odpovědí se dozvíte, jak vybrat správnou stěhovací společnost s kvalifikovaným personálem a zajištěním - například pojištění a jak poznat nesolidní, nekvalifikovanou pseudo-firmu. Tipy pro přípravu a snadný průběh stěhování.

Rozhovor s radami o stěhování s pracovníkem spol. Stěhování Kvalitně Praha v magazínu Moje bydlení ke stažení zde

Společnost Stěhování kvalitně Praha získala další kladnou referenci za své stěhovací služby, zde konkrétně za stěhování MÚ Buštěhrad, včetně pochvalné zmínky otištěné v informačním časopise města Buštěhrad
V oficiálním magazínu města Buštěhrad s názvem Buštěhradský zpravodaj je zmíněna i naše společnost, který stěhování úřadu prováděla. Mezi informacemi pro občany města najdeme hodnocení firmy Stěhování kvalitně slovy "...Stěhovací firma „Stěhování kvalitně“, která byla objednána, skutečně dostála svému slovu a stěhování prováděla velmi profesionálně a kvalitně. Nedošlo k poškození žádných kusů nábytku, byť již letitého, a vše bylo ustaveno na určená místa..."

Stěhování PrahaJAK NAKUPOVAT SLUŽBY - STĚHOVÁNÍ
pořad Černé ovce - poradce rubriky Jak nakupovat služby
Stěhování pro TV pořad České televize. Společnost Stěhování kvalitně s.r.o. byla vybrána jako odborný poradces demonstrací profesionálních stěhovacích služeb. Postupy pro rychlejší a snadnější stěhování beze škod a další užitečné informace.
Pořad můžete prohlédnout zde

Stěhování MÚ Buštěhrad
Z natáčení pořadu ČT o stěhování
Radíme jak na správné stěhování v TV pořadu
Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Napište nám - zaslat dotaz