Stěhování - Stěhování kvalitně Praha | Stěhování bytů

Stěhování bytů Praha, stěhování domů v Praze a kdekoliv po České republice i v zemích Evropské unie

Stěhování bytů a domů - odstěhujeme Vás do nového domova
Sezónní stěhování rekreačních objektů.

stěhování bytů a domů Praha

Jsme ryze česká stěhovací společenost s mnohaletou praxí v oboru a přestěhovali jsme již více než tisíce domácností. Pro stěhování bytů a domů poskytujeme vysoce kvalitní služby na mezinárodní úrovni a naše stěhovací vozy disponují veškerou potřebnou výbavou včetně sledovacího systému GPS. Samozřejmostí je u nás proškolený personál s dlouholetou praxí a profesionálním vystupováním. Pro více informací o společnosti čtěte úvodní slovo jednatele.


Stěhování bytů Praha a domů na klíč nejenom v Praze, ale po celé České republice i EU - připravíme přímo pro vás kompletní proces přestěhování. Tato možnost je komfortním, ale dražším řešením v případě, že se nechcete, nebo nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při stěhování. Provedeme kompletně vaše stěhování včetně přípravy, zabalení, demontáže a montáže nábytku a vaše jediná práce bude pouze sdělit nám vaše požadavky a přání. Rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním potřebám a požadavkům.NAŠE SLUŽBY PŘED STĚHOVÁNÍM BYTŮ:

 • ZDARMA přijedeme na prohlídku a zpracujeme cenovou nabídku na Vaše stěhování bytu
 • ZDARMA zapůjčíme krabice a obalový materiál
 • Balící služby - připravíme stěhované předměty do krabic a obalů ke stěhování

BEZ PŘÍPLATKU STĚHUJEME BYTY A DOMY:

 • o víkendu a ve svátky
 • do patra i bez výtahu

ZDARMA KE STĚHOVÁNÍ:

 • Najeté kilometry při stěhování bytů a domů po Praze
 • Přistavení vozu při zakázce nad 5 hodin
 • Vyklízení - odevzdání na sběrný dvůr pro domácnosti

Jak se připravit na stěhování bytů, domů


Před stěhováním provádíme dle předchozí domluvy prohlídku stěhovaných prostor a vypracujeme přesnou kalkulaci ceny. Ke stěhování bytu nebo domu dodáme bezplatně potřebné množství krabic a obalového materiálu. Krabice a obalový materiál si můžete zdarma vyzvednout na našem výdejním místě v Praze Vršovicích. Obalový materiál vám také za poplatek dle našeho ceníku rádi přivezeme na danou adresu.
Naši technici vám po zjištění konkrétních podmínek poradí jak správně připravit předměty na stěhování tak, aby vše probíhalo bez komplikací a zabránilo se jak poškození vašeho majetku, tak zbytečnému navyšování ceny například prodlužováním doby průběhu stěhování.
Na našem blogu naleznete užitečné informace, články, rady a typy na téma stěhování a dalších činností s ním spojených.

 • Stěhování na klíč
  Stěhování bytů na klíč

  Pro časově vytížené zákazníky nabízíme stěhování bytů na klíč. Připravíme za vás kompletní proces přestěhování. Tato možnost je komfortním, i když dražším řešením v případě, že nechcete nebo si nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při průběhu stěhování. Provedeme stěhování vašeho bytu včetně naplánování, přípravných prací, balících služeb, demontáže a montáže nábytku. Rádi vyjdeme vstříc veškerým individuálním potřebám a požadavkům pro zajištění bezproblémového stěhování. Služby na klíč nabízíme pro stěhování po Praze, ČR, EU, ale také ostatní evropské státy mimo EU a většinu států po celém světě.

 • Stěhování do ciziny
  Mezinárodní stěhování

  Nabízíme rovněž stěhování do zahraniční a to jak bytů a rodinných domů, tak i kanceláří, provozoven a skladů. Rádi vám poradíme také s formalitami, pokud se stěhujete mimo EU.

 • Stěhování klavírů, trezorů
  Stěhování těžkých břemen

  Těžkým břemenem rozumíme předmět o váze od 100 kg. V domácnostech se může jednat například o starožitné příborníky, americké ledničky, piána, mramorové desky na kuchyňské linky či některé moderní pračky. Pro komplikované manipulace zajistíme dostatečný počet pracovníků s potřebnou technikou.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Napište nám - zaslat dotaz