Stěhování bytů, stěhování domů, stěhování kvalitně Praha, ČR, EU

Stěhování bytů Praha, ČR, EU, stěhování domů Praha, ČR, EU.
Sezonní stěhování rekreačních objektů.

stěhování bytů a domů

Jsme ryze česká stěhovací společenost s mnohaletou praxí v oboru a přestěhovali jsme již tisíce domácností. Pro stěhování bytů a domů poskytujeme vysoce kvalitní služby na mezinárodní úrovni a naše stěhovací vozy disponují veškerou potřebnou výbavou včetně sledovacího systému GPS. Samozřejmostí je u nás proškolený personál s dlouholetou praxí a profesionálním vystupováním. Pro více informací o společnosti čtěte úvodní slovo jednatele.


Stěhování bytů a domů na klíč - připravíme přímo pro vás kompletní proces přestěhování. Tato možnost je komfortním, ale dražším řešením v případě, že se nechcete, nebo nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při stěhování. Provedeme kompletně vaše stěhování včetně přípravy, zabalení, demontáže a montáže nábytku a vaše jediná práce bude pouze sdělit nám vaše požadavky a přání. Rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním potřebám a požadavkům.NAŠE SLUŽBY PŘED STĚHOVÁNÍM BYTŮ:

 • ZDARMA přijedeme na prohlídku a zpracujeme cenovou nabídku na Vaše stěhování bytu
 • ZDARMA zapůjčíme krabice a obalový materiál
 • Balící služby - připravíme stěhované předměty do krabic a obalů ke stěhování

BEZ PŘÍPLATKU STĚHUJEME BYTY A DOMY:

 • o víkendu a ve svátky
 • do patra i bez výtahu

ZDARMA KE STĚHOVÁNÍ:

 • Najeté kilometry při stěhování bytů a domů po Praze
 • Přistavení vozu při zakázce nad 5 hodin
 • Vyklízení - odevzdání na sběrný dvůr pro domácnosti

Jak se připravit na stěhování bytů, domů


Před stěhováním provádíme dle předchozí domluvy prohlídku stěhovaných prostor a vypracujeme přesnou kalkulaci ceny. Ke stěhování bytu nebo domu dodáme bezplatně potřebné množství krabic a obalového materiálu. Krabice a obalový materiál si můžete zdarma vyzvednout na našem výdejním místě v Praze Vršovicích. Obalový materiál vám také za poplatek dle našeho ceníku rádi přivezeme na danou adresu.
Naši technici vám po zjištění konkrétních podmínek poradí jak správně připravit předměty na stěhování tak, aby vše probíhalo bez komplikací a zabránilo se jak poškození vašeho majetku, tak zbytečnému navyšování ceny například prodlužováním doby průběhu stěhování.
Na našem blogu naleznete užitečné informace, články, rady a typy na téma stěhování a dalších činností s ním spojených.

 • Stěhování na klíč
  Stěhování bytů na klíč

  Pro časově vytížené zákazníky nabízíme stěhování bytů na klíč. Připravíme za vás kompletní proces přestěhování. Tato možnost je komfortním, i když dražším řešením v případě, že nechcete nebo si nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při průběhu stěhování. Provedeme stěhování vašeho bytu včetně naplánování, přípravných prací, balících služeb, demontáže a montáže nábytku. Rádi vyjdeme vstříc veškerým individuálním potřebám a požadavkům pro zajištění bezproblémového stěhování. Služby na klíč nabízíme pro stěhování po Praze, ČR, EU, ale také ostatní evropské státy mimo EU a většinu států po celém světě.

 • Stěhování do ciziny
  Mezinárodní stěhování

  Nabízíme rovněž stěhování do zahraniční a to jak bytů a rodinných domů, tak i kanceláří, provozoven a skladů. Rádi vám poradíme také s formalitami, pokud se stěhujete mimo EU.

 • Stěhování klavírů, trezorů
  Stěhování těžkých břemen

  Těžkým břemenem rozumíme předmět o váze od 100 kg. V domácnostech se může jednat například o starožitné příborníky, americké ledničky, piána, mramorové desky na kuchyňské linky či některé moderní pračky. Pro komplikované manipulace zajistíme dostatečný počet pracovníků s potřebnou technikou.

Kontaktní údaje


Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Stěhování Praha, ČR, EU - nabídka služeb společnosti Stěhování Kvalitně Praha

 • stěhování bytu

  Stěhování bytů

  Kompletní služby stěhování bytů, domů - domácnosti. Stěhujeme byty, domy, rekreační objekty, ateliéry, zahrady, těžká břemena, garance smluvené ceny, zajištění proti poškození, pojištění proti škodám, stěhování po Praze, ČR, EU. Stěhování na klíč, ad hoc.

 • stěhování nástrojů

  Stěhování hudebních nástrojů

  Společnost Stěhování kvalitně je stálým partnerem Pražské konzervatoře. Piana, pianina, varhany, tympany a další nástroje. Zvýšená pozornost a zabezpečení proti poškození. Máme vysoké pojištění, montáž/demontáž nástrojů pro stěhování.

 • vyklízení domů vyklízení bytů

  Vyklízení, likvidace, skartace

  Vyklízení, likvidace, skartace. Vyklízíme byty, domy, půdy, kanceláře, firmy, úřady, sklady, stavby a další. Likvidace odpadů včetně nebezpečných odpadů. Příprava a odvoz odpadů, pro domácnosti na sběrný dvůr. Skartace dokumentů dle platných norem.

 • Stěhování kanceláří

  Stěhování kanceláří

  kompletní stěhovací služby - stěhování kanceláří, úřadů, učeben, provozoven, skladů, obchodů. Příprava stěhování, zajištění předmětů proti poškození, obalový materiál. Vyklízení s likvidací a skartací dle norem. Stěhování po budově, areálu

 • těžká břemena

  Stěhování starožitného nábytku

  stěhování starožitného nábytku, zvýšená pozornost a zabezpečení proti poškození včetně pojištění. Nadstandardní množství ochranných materiálů. Stěhování starožitného nábytku, křehkého vybavení, obrazů, dekorací, velké a těžké předměty.

 • krabice na stěhování

  Krabice na stěhování, obaly

  Krabice standardních rozměrů, na přání atypické rozměry. Zajištění předmětů proti poškození - folie, rohy, pytle. Dodáme obalové materiály dle potřeb stěhování. Zapůjčení krabic při stěhování zdarma, dovoz sortimentu balícího ochranného materialu.

 • stěhování trezorů

  Stěhování těžkých břemen

  Jsme profesionály na těžká břemena. Trezory, stroje, nástroje, sochy, technika ad. předměty nadměrné velikosti a hmotnosti. Stěhujeme předměty jakékoliv hmotnosti i velkých rozměrů a specifické stěhování - pomocí jeřábu, kolejí, přes okna apod.

 • stěhování trezorů

  Stěhování trezorů

  jsme profesionály na stěhování trezorů jakékoliv velikosti a neomezené hmotnosti. Příprava stěhování - demontáž a montáž, stěhujeme i za nestandardních stížených prostorových podmínek. Převoz trezorů, manipulace na místě po budově či areálu.

 • skladovací prostory

  Skladovací služby

  Nabízíme zabezpečené sklady od velikosti 1m3 s vlastní možností přístupu kdykoliv - 24h denně. Odvoz do skladu a manipulace předmětů ve skladu. Pronájmy skladů mohou být jak krátkodobé, tak dlouhodobé.

Užitečné informace a rady pro stěhování. Foto a video ukázky a návody na stěhování


objednejte si stěhování

Zašlete dotaz, či poptávku

Rádi odpovíme na vaše dotazy. Také můžete zaslat nezávaznou poptávku pro upřesnění vašich potřeb při stěhování.

články o stěhování

Stěhování rady a tipy

Užitečné rady a tipy - příprava a na co si dávat pozor před i v průběhu stěhování, rady jak ušetřit čas, peníze a nervy při stěhování.

seznam sběrných dvorů

Sběrné dvory

Seznam sběrných dvorů v Praze a okolí. Ověřte si před vyklízením, kde se nachází nejbližší odběrné místo v okolí vašeho bysliště.

prohlídka objektu před stěhováním

Prohlídka před stěhováním

V případě nejistoty s průběhem stěhování např. z technických důvodů doporučujeme návštěvu našeho technika.

montáže a demontáže nábytku

Montáž a demontáž nábytku

Potřebnou součástí kompletního stěhování je i možnost odborného rozebrání a opětovného složení zařízení.

krabice na stěhování

Obalové materiály

Bohatý výběr všech obalových a ochranných materiálů zajišťující bezpečné stěhování. Veškerý sortiment dle konkrétních potřeb.

televizní pořad o stěhování

TV pořad - Jak na stěhování

Naše firma byla vybrána Českou televizí jako kompetentní odborný poradce pořadu, video obsahuje ukázky stěhování

sledování průběhu stěhování

Sledování průběhu stěhování

Průběh zakázky je monitorován v reálném čase včetně archivace. Záznam pohybu vozů s přesnou polohou a časem.

Napište nám - zaslat dotaz