Stěhování - Stěhování kvalitně Praha | Stěhování bytů

Stěhování bytů a domů po celé České republice i v zemích Evropské unie

stěhování bytů a domů Praha Potřebujete zařídit stěhování bytu nebo domu v Praze, jiném městě v Česku nebo se stěhujete mimo naši republiku? Postaráme se o kompletní stěhování domácnosti od začátku do konce. Byty a domy stěhujeme už více než 12 let a za tu dobu jsme přestěhovali tisíce spokojených zákazníků.

Nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při stěhování? Zvládneme to za vás. Zajistíme stěhování bytů a domů v Praze a celé ČR se vším všudy, včetně přípravy, zabalení, demontáže a montáže nábytku. Od vás potřebujeme jediné – sdělit nám vaše požadavky a přání. Máte individuální potřeby? Dejte nám vědět, rádi vám vyjdeme vstříc.

Proč nechat přestěhování bytů a domů na nás:

 • Zajistíme kompletní proces přestěhování – připravíme stěhované předměty do krabic a obalů ke stěhování.
 • ZDARMA přijedeme na prohlídku a zpracujeme cenovou nabídku na stěhování bytu či domu.
 • ZDARMA vám zapůjčíme krabice a obalový materiál.
 • Stěhování bytů a domů zajišťují profesionální pracovníci s dlouholetou praxí.
 • Všechny naše stěhovací vozy disponují potřebnou výbavou včetně sledovacího systému GPS.
 • Při zakázce nad 5 hodin zdarma přistavíme vůz.
 • Za najeté kilometry po Praze při stěhování bytů a domů nemusíte nic platit.

Jak se připravit na stěhování bytu nebo domu

Ať už stěhujete jednou za život nebo několikrát do roka, v každém případě je třeba se na stěhování bytu nebo domu připravit. Pro nás je stěhování hračka, postaráme se tak o jeho bezproblémový průběh.

Před stěhováním provedeme prohlídku stěhovaných prostor a vypracujeme pro vás přesnou kalkulaci ceny. Pro stěhování vám bezplatně poskytneme potřebné množství krabic a obalového materiálu. Vyzvednout si je můžete zdarma na našem výdejním místě v Praze 10 ve Vršovicích. Za poplatek vám obalový materiál rádi dovezeme na určenou adresu.

Jakmile zjistíme všechny podrobnosti ohledně stěhování vašeho bytu nebo domu, poradíme vám, jak správně připravit předměty na stěhování tak, aby vše proběhlo bez komplikací a poškození vašeho majetku.

Zajímají vás další užitečné informace, rady a tipy, jak na stěhování? Přečtěte si odborné články na našem blogu o stěhování.

 • Stěhování na klíč

  Stěhování bytů na klíč

  Pro časově vytížené zákazníky nabízíme stěhování bytů a domů na klíč. Postaráme se o kompletní proces přestěhování od začátku do konce. Celé stěhování pro vás naplánujeme, zajistíme přípravné práce, balicí služby, demontáž i montáž nábytku. Služby na klíč nabízíme nejen pro stěhování bytů a domů po Praze, ČR a EU.

 • Stěhování do ciziny
  Mezinárodní stěhování domácností
  Stěhujete se do zahraničí? Váš byt, rodinný dům, kancelář, provozovnu nebo i sklad přestěhujeme klidně i za hranice. Řekneme vám také, jak si poradit s formalitami, nebo veškeré formality jako celní deklarace provedeme za vás v případě, pokud se stěhujete mimo Evropskou unii.
 • Stěhování klavírů, trezorů
  Stěhování těžkých břemen
  Potřebujete kromě základního vybavení přesunout i předmět o váze vyšší než 100 kg? Těžká břemena za vás přestěhujeme – ať už jde o starožitné příborníky, americké ledničky, piána, mramorové desky na kuchyňské linky nebo kotle do domu, všechny těžké předměty přestěhujeme bez problémů. Pro komplikovanou manipulaci zajistíme dostatečný počet pracovníků a potřebnou techniku.
Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00