Stěhování bytů Praha, stěhování domů v Praze a kdekoliv po České republice i v zemích Evropské unie

Stěhování bytů a domů - odstěhujeme Vás do nového domova
Sezónní stěhování rekreačních objektů.

stěhování bytů a domů Praha

Jsme ryze česká stěhovací společenost s mnohaletou praxí v oboru a přestěhovali jsme již více než tisíce domácností. Pro stěhování bytů a domů poskytujeme vysoce kvalitní služby na mezinárodní úrovni a naše stěhovací vozy disponují veškerou potřebnou výbavou včetně sledovacího systému GPS. Samozřejmostí je u nás proškolený personál s dlouholetou praxí a profesionálním vystupováním. Pro více informací o společnosti čtěte úvodní slovo jednatele.


Stěhování bytů Praha a domů na klíč nejenom v Praze, ale po celé České republice i EU - připravíme přímo pro vás kompletní proces přestěhování. Tato možnost je komfortním, ale dražším řešením v případě, že se nechcete, nebo nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při stěhování. Provedeme kompletně vaše stěhování včetně přípravy, zabalení, demontáže a montáže nábytku a vaše jediná práce bude pouze sdělit nám vaše požadavky a přání. Rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním potřebám a požadavkům.NAŠE SLUŽBY PŘED STĚHOVÁNÍM BYTŮ:

 • ZDARMA přijedeme na prohlídku a zpracujeme cenovou nabídku na Vaše stěhování bytu
 • ZDARMA zapůjčíme krabice a obalový materiál
 • Balící služby - připravíme stěhované předměty do krabic a obalů ke stěhování

BEZ PŘÍPLATKU STĚHUJEME BYTY A DOMY:

 • o víkendu a ve svátky
 • do patra i bez výtahu

ZDARMA KE STĚHOVÁNÍ:

 • Najeté kilometry při stěhování bytů a domů po Praze
 • Přistavení vozu při zakázce nad 5 hodin
 • Vyklízení - odevzdání na sběrný dvůr pro domácnosti

Jak se připravit na stěhování bytů, domů


Před stěhováním provádíme dle předchozí domluvy prohlídku stěhovaných prostor a vypracujeme přesnou kalkulaci ceny. Ke stěhování bytu nebo domu dodáme bezplatně potřebné množství krabic a obalového materiálu. Krabice a obalový materiál si můžete zdarma vyzvednout na našem výdejním místě v Praze Vršovicích. Obalový materiál vám také za poplatek dle našeho ceníku rádi přivezeme na danou adresu.
Naši technici vám po zjištění konkrétních podmínek poradí jak správně připravit předměty na stěhování tak, aby vše probíhalo bez komplikací a zabránilo se jak poškození vašeho majetku, tak zbytečnému navyšování ceny například prodlužováním doby průběhu stěhování.
Na našem blogu naleznete užitečné informace, články, rady a typy na téma stěhování a dalších činností s ním spojených.

 • Stěhování na klíč
  Stěhování bytů na klíč

  Pro časově vytížené zákazníky nabízíme stěhování bytů na klíč. Připravíme za vás kompletní proces přestěhování. Tato možnost je komfortním, i když dražším řešením v případě, že nechcete nebo si nemůžete zajistit nutnou přípravu a asistenci při průběhu stěhování. Provedeme stěhování vašeho bytu včetně naplánování, přípravných prací, balících služeb, demontáže a montáže nábytku. Rádi vyjdeme vstříc veškerým individuálním potřebám a požadavkům pro zajištění bezproblémového stěhování. Služby na klíč nabízíme pro stěhování po Praze, ČR, EU, ale také ostatní evropské státy mimo EU a většinu států po celém světě.

 • Stěhování do ciziny
  Mezinárodní stěhování

  Nabízíme rovněž stěhování do zahraniční a to jak bytů a rodinných domů, tak i kanceláří, provozoven a skladů. Rádi vám poradíme také s formalitami, pokud se stěhujete mimo EU.

 • Stěhování klavírů, trezorů
  Stěhování těžkých břemen

  Těžkým břemenem rozumíme předmět o váze od 100 kg. V domácnostech se může jednat například o starožitné příborníky, americké ledničky, piána, mramorové desky na kuchyňské linky či některé moderní pračky. Pro komplikované manipulace zajistíme dostatečný počet pracovníků s potřebnou technikou.

Kontaktní údaje

Pro objednávky volejte ZDARMA
 • Kontaktní adresa:
  Petrohradská 216/3
  101 00 Praha 10 Vršovice
 • návštěvy po předchozí domluvě
 • Provozní doba:
  Pondělí-Pátek: 8:00 - 22:00
  Sobota: 10:00 - 21:00
  Neděle a svátky: 10:00 - 21:00

Stěhování bytů Praha - nabídka služeb společnosti Stěhování Kvalitně Praha

 • stěhování bytu

  Hlavní stránka webu prezentace našich stěhovacích služeb od stěhování bytů, po ostatní služby, obalový materiál. Na hlavní straně webu najdete veškerou naši nabídku ke službám stěhování, vyklízení, montáže, a mnoho dalších užitečných informací.

 • stěhování bytu

  Stěhování bytů a domů všech velikostí, jsme připraveni odstěhovat vaši garsoniéru, stejně tak jako velký dům. Vlastníme stěhovací vozy všech velikostí vždy vybavené a přizpůsobené na stěhování a to I velmi křehkého vybavení.

 • vyklízení domů vyklízení bytů

  Vyklízecí služby provádíme buď jako samostatnou službu, ale i v rámci stěhovacích služeb, kdy si například zákazník zakoupí do nového bytu nové kusy nábytku a stávající nábytek požaduje zlikvidovat s odvozem na sběrný dvůr.

 • Stěhování kanceláří

  Přestěhujeme i vaši firmu či kancelář, obchod, dílnu či jinou provozovnu, ale také stěhujeme celé úřady včetně stěhování archivů a to již od roku 2005. Za tuto dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností, takže nás nic nepřekvapí.

 • stěšhování do ciziny

  Stěhování bytů do zahraničí, nebo ze zahraničí, stěhování v rámci EU, mimo rámec EU, vyřídíme celní deklaraci. Stěhování provádíme či zajistíme pozemní, lodní i leteckou dopravou. Váše stěhování je vždy řádně pojištěno.

 • krabice na stěhování

  Při stěhování domu či bytu vám vždy zdarma zapůjčíme krabice na stěhování, dodáme potřebné množství obalového material i s možností dovozu přímo do bytu. Sortiment dodávaného obalového materiálu na stěhování najdete zde.

 • stěhování trezorů

  Není nic neobvyklého, když se při stěhování domácnosti stěhuje klavír, některé starožitné příborníky a jiné předměty nad 100kg. S námi si nemusíte lámat hlavu s tím, kdo to odstěhuje, jelikož stěhujeme veškeré těžké kusy a to do váhy dvou tun.

 • stěhování zákazníci

  Od roku 2005 jsme přestěhovali opravdu mnoho domácností, proto se můžeme pochlubit velice bohatými zkušenostmi. Zde naleznete výběr firem, které jsme stěhovali, ať máte jistotu, že vaše stěhování bytu je ve správných rukách.

 • skladovací prostory

  Skladování pro domácnosti. Často se tato služba využívá jako mezistanice mezi starým a novým bydlištěm či při rekonstrukci bytu. Sklady jsou od 1m2 do 20m2. Do skladu máte nepřetržitý přístup, jsou suché a vytápěné.

Užitečné informace a rady pro stěhování. Foto a video ukázky a návody na stěhování

objednejte si stěhování

Nenašli jste všechny odpovědi k vašemu stěhování? Zašlete nám váš dotaz a my vám na něj v nejbližším možném termínu odpovíme.

články o stěhování

Zde najdete pár rad, například i to, jak se pozná nepoctivá nabídka stěhovací společnostia a jiné rady a informace.

seznam sběrných dvorů

V případě, že plánujete odvoz na sběrný dvůr, zde máte aktualizovaný seznam sběrných dvorů v Praze a okolí.

prohlídka objektu před stěhováním

Pokud nechcete být zaskočeni při stěhování vašeho bytu, vždy doporučujeme návštěvu našeho technika, která je zdarma.

montáže a demontáže nábytku

Veškerý nábytek vám rozebereme, zabalíme a následně složíme. Montujeme i nově zakoupený nábytek, např. IKEA.

krabice na stěhování

Váš byt zabalíme do ochranných materiálů proti poškození. Obalový materiál při stěhování s námi zdarma ve výši 5% z ceny stěhování.

televizní pořad o stěhování

Seriál ČT jak nakupovat služby na téma stěhování. V reportáži radí Jan Krob, jednatel naší společnosti.

sledování průběhu stěhování

Sledování vozu GPS. Nejlepší řešení pro sledování průběhu vaší zakázky při stěhování vaší domácnosti.

Napište nám - zaslat dotaz